top of page

Startsub Abonelik Platformu Özellikleri

Abonelik işinizi başlatmak ve büyütmek için ihtiyacınız olan tüm özellikler Startsub'da. 

Abonelik Yönetimi

Geleneksel e-ticaret platformları tek seferlik siparişleri, Startsub aboneleri merkeze alır. Satıcı panelinizde kolayca abonelik ürünlerini ve planlarını tanımlayın ve yönetin. 
Aboneleriniz kendi hesaplarından aboneliklerini ve siparişlerini yönetebilsin. Onlara aboneliklerini erteleme, duraklama, iptal etme, ek ürün ve plan alma özgürlüğü verin. 

Yerleşik Satış Sayfaları

Yerleşik ürün satış sayfalarınızı hazırlamak çok kolay. Hiç bir entegrasyona ihtiyacınız yok. Kendi web sitenizden Startsub'daki abonelik sayfalarınıza link verin, firma logonuzla size özel sayfa tasarımlarıyla aboneleriniz kesintisiz bir deneyim yaşasın. Satış sayfalarınıza ekleyeceğiniz metin, anket, zorunlu seçim gibi gereçlerle onların tercihlerini toplayın, en iyi hizmeti sunmak için değerli bilginiz olsun. 

Başarısız Ödeme Denemeleri

Abonelerinizden limit yetersizliği sebebiyle otomatik ödeme alamazsanız, Startsub'ın akıllı tekrar ödeme denemeleri devreye girer. Abone kaybınızı minimuma indirecek tüm araçlar hizmetinizde. Ayrıca abonelerinizin iptal nedenlerini öğrenirsiniz ve öngörüler ile işinizi iyileştirme şansı yakalarsınız.

Ödül ve Kampanyalar

Potansiyel müşterilerinizi abonelere dönüştürmek için abonelik planınızda indirimler sunun. İndirimler üzerinde tam kontrole ve esnekliğe sahipsiniz, yüzdeye dayalı, sabit tutarlar veya değişen abonelik ayarları kullanabilirsiniz. Tek linkle kampanya uygulama, arkadaş daveti özelliklerini abone tabanınızı genişletmek için kullanın. 

Gelişmiş Raporlar

Abonelik raporları ve gelişmiş filtreler ile işinizin durumu ile ilgili derin bir bilgiye sahip olun. Abone ömrü, abone kaybı uyarısı gibi abonelik dünyasına özel metrikler ile işinizi yönetmenizi sağlayalım. Tüm verilerinizi Excel'e export edin.  

Otomatik Bildirimler

Otomatik ve özelleştirilebilir satıcı ve abone e-posta bildirimleri. Yeni abonelik, yola çıkan kargo, başarısız ödeme, kredi kart hatası, başarılı iade, fiyat değişikliği gibi bir çok çeşit bildirim arasından hangilerinin gönderileceğini seçin. 

bottom of page